PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343257}
7,2 30 634
oceny
7,2 10 1 30634
6,0 11
ocen krytyków
Rezerwat
powrót do forum filmu Rezerwat

Brak zachwytu

ocenił(a) film na 4

Nie wiem co fascynuje was w tym filmie. Lubię tematykę slumsu i ukazywanie biedoty ale ten film mnie rozczarował. Ani śmieszny, ani poruszający, ani ciekawy. Trudno było mi obejrzeć go do końca bez ziewania. Ot zwyczajny film.Fabuła nie porusza. Aktorstwo przeciętne. Przekaz mdły. Spodziewałem się czegoś lepszego. I proszę o merytoryczne argumenty za Rezerwatem zamiast obrzucania wyzwiskami i traktowania mnie z góry.

ocenił(a) film na 4
olisde

Zgadzam się absolutnie, oprócz gry aktorskiej - postać Hanki i osoby postronne były całkiem dobre, np. pani z kiosku, czy żule spod kamienicy - i nudy, jakoś bardzo mnie nie znudził.

ocenił(a) film na 7
zaklinacz_koni

Ode mnie ma ogromny plus za zdjecia. Ujecia sa bardzo ciekawe. Postac Hanki byla calkiem dobrze odegrana. Smaku dodawaly drobne postaci np. zuli czy wlasciciela zakladu (moj calkowicie osobisty plus za glos Mikolaja Müllera- przypomnial mi pewna rzecz z dziecinstwa).
Tworcy pokazali troche tego swiatka Pragi, odrobine poczciwosci, prostoty tych ludzi. Byl troszke nostalgiczny, troszke naiwny. Ale przyjemny.

ocenił(a) film na 8
olisde

Zdjęcia były ładne, dobre kolory, dobrze pokazane kamienice. Fabuła może nieco słabawa, ale to jak dla mnie film z klimatem o co w polskim kinie coraz trudniej. Nie wierzę, że chłopak Hanki nie okazał się choć odrobinę zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones