PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343257}
7,2 30 633
oceny
7,2 10 1 30633
6,0 11
ocen krytyków
Rezerwat
powrót do forum filmu Rezerwat

Widziałem ten film na 8. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. No film po prostu rewelacyjny. Prosty scenariusz, fajne zagranie aktorów. Po projekcji publiczność około 2 minut bila brawa na stojąco!

ocenił(a) film na 9
tristan

Dokładnie też na LAF-ie widziałem ten film. Podzielam opinie - debiut rewelacyjny.

ocenił(a) film na 8
Krystian90

To będzie w kinach? Jeśli tak, to kiedy?

ocenił(a) film na 9
Ichthys

Na spotkaniu z reżyserem mówienio było, że trwają rozmowy z dystrybutorem/ami i możliwe, że pojawi się w październiku/listopadzie w kinach, ale to nie jest pewne.

Krystian90

Film lecial dzisiaj w kinie Muranow o 18.00, ale nie wiem czy to nie byl jakis pokaz specjalny czy jakos tak ;/. Zachwycony nie jestem, ale film sie ogladalo. Na szczescie nie byla to 'smutna praga pelna pijakow i zlodziei' jak to bywa w polskich filmach. Duzy minus za montaz (!), tak to zdjecia ladne, aktorzy sobie pograli. Najmniej podobal mi sie glowny bohater jezeli chodzi o gre, reszta calkiem calkiem :]. Daje 6,5/10 z tendencja na 6. Jako film obyczajowy sie sprawdza, ale jako komedia - no nie smialem sie. Chociaz na sali bylo troche osob, ktorych film rozbawil. Ale tego nie bede ocenial - moze nie moje poczucie humoru :].

pzdr

ocenił(a) film na 9
Ichthys

Na spotkaniu z reżyserem mówienio było, że trwają rozmowy z dystrybutorem/ami i możliwe, że pojawi się w październiku/listopadzie w kinach, ale to nie jest pewne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones