PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343257}
7,2 30 633
oceny
7,2 10 1 30633
6,0 11
ocen krytyków
Rezerwat
powrót do forum filmu Rezerwat

nie wątpiłam w możliwości aktorskie Mr.Kwaśnego ale w mozliwosci Soni Bohasiewicz.Bardzo milo mnie zaskoczyla.To Dobra aktorka.Z tego co widze potrafi zagrac różne role.Ja bym chętnie zobaczyla ją w roli jakiejs bizneswoman lub mamuśki.Ciekawe jakby wypadla...W każdym badz razie film zasluguje na te wszystkie nagrody ktore zdobyl.Ja go kupuje.Kupuje za piekne zdjecia,ujecia,prace kamery,scenariusz-chociaz nieco przewidywalny to ciekawy.Pokazuje Polske z drugiej strony.Nie z tej przeslodzonej ale tej prawdziwej.To mie sie wlasnie spodobalo.Zwykli ludzie,w zwyklych rolach.A,że zwykli oznacza tu element-to juz trudno. Ogolnie film na 8/10.Czyli taka 4+.polecam.wogole jest na you tube.jesli kogos to interesuje.wystarczy wpisac-"rezerwat" w wyszukiwarce.

Jane_Mary20

Najlepszy film jaki miałam okazje oglądać! Pokazuje rzeczywistość, co prawda smutną, ale być może dlatego tak fajnie i szybko się go ogląda! Brawa!

użytkownik usunięty
paulina_pietrzak

"Rezerwat" - interesująca przygoda, naturalna i nietuzinkowa "gra" aktorów. Muszę przyznać, że podczas trwania filmu ani razu się nie nudziłem. W kilku momentach można się naprawdę pośmiać, a "Piosenka o kwiatach" szczerze mnie rozwaliła ;-)
Moją ulubioną postacią jest Hanka B. - kobieta, którą każdy znał. Odważna, kontrowersyjna, na pewno inteligentna, ambitna oraz błyskotliwa. Chciałaby żyć normalnie i myślę, że tym się wyróżniała spośród mieszkańców Pragi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones