PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343257}
7,2 30 633
oceny
7,2 10 1 30633
6,0 11
ocen krytyków
Rezerwat
powrót do forum filmu Rezerwat

Ostatnio był u mnie chłopak i postanowiliśmy obejrzeć ten film. Chciałam dawno obejrzeć, a i
chłopak nie miał nic przeciw. Byłam ciekawa tego klimatu warszawskiej Pragi w filmie. Film nawet
nam się podobał, choć przyznam, ja osobiście spodziewałam się takiego cięższego filmu, a jednak
był bardziej lekki, uroczy, ale lekki, a myślałam, że będzie trochę inny. Niemniej, klimat nawet ok,
chociaż szkoda, że nie oddali go więcej, myślę, że tu można by więcej wycisnąć. No, ale klimat
nawet niezły. Postacie wyraziste, dobre, no oprócz Kwaśnego, głównego bohatera, średnio mi
pasował coś. Jednym słowem nie jakiś rewelacyjny film dla mnie, nie bardzo dobry, ale dosyć ok,
klimat nawet ok, aktorzy też, jest prosty, ale dobrze mi się oglądało generalnie. Ciekawa postać
chłopca itp. Spokojny film. Muzykę fajnie dobrali. No, ale to co tu też kuleje to jak w wielu polskich
filmach chyba dźwięk, że musiałam bardzo głośno głośnik nastawić Ogólnie dałabym ocenę 6,5/10,
ale jak mam dawać całościową, to mogę dać 7/10, ogólnie dobry film, z wadami, więc nie zachwycił
mnie jak niektórych widziałam zachwyca, ale ogólnie podobał mi się nawet. Mogę polecić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones