PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343257}
7,2 30 633
oceny
7,2 10 1 30633
6,0 11
ocen krytyków
Rezerwat
powrót do forum filmu Rezerwat

tyle, że pod koniec twórcy zdecydowanie przedobrzyli z tym "happy-endowaniem". wypadło to conajmniej sztucznie i koszmarnie hollywoodzko. ale i tak ogląda się miło. ot, takie bezpretensjonalne i krzepiące kino dla całej familii. prawdziwej rzeczywistości w tym raczej niewiele, ale twórcom chyba też nie za bardzo o to chodziło. celem była taka sympatyczna bajeczka z rozbudowanym wątkiem życiowej przemiany. więc obiektywnie- niezła robota, ale całkowicie subiektywnie- już trochę mam dość tych bajeczek, bo zdążyły mi się przejeść już w wydaniu zachodnim.

ocenił(a) film na 7
Caligula

Dokładnie, film bardzo sympatyczny i pozytywny, momentami naprawdę śmieszny, może troche za dużo w końcówce happy endu, ale mnie osobiście to wcale nie razi, wręcz przeciwnie - nie wyobrażałem sobie innego zakończenia :-) dokładnie tak powinno być w tym filmie, jak ktoś chce się podołować to niech sobie Plac Zbawiciela obejrzy.

Caligula

w końcu jest to komedia więc happy-end jak najbardziej na miejscu, nie wydaje mi się przesadzony

ocenił(a) film na 6
Caligula

Jak dla mnie też trochę naiwne i momentami za słodkie, ale fajnie się ogladało

ocenił(a) film na 6
Caligula

Chyba nie powinno się oceniać filmów według "polskich standardów"... Sztuka winna mieć wartość uniwersalną. Chociaż, gdyby przyjąć taką zasadę, polskie kino współczesne nie miałoby chyba racji bytu...
Ale w zasadzie całkowicie się zgadzam.
Mi ten film jednocześnie podobał się i nie podobał - w sumie oglądało sie przyjemnie, ale z drugiej strony oczekiwałam więcej. Dużo więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones