Mariusz Drężek

6,7
5 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Drężek

Mega marny aktor to że się sprzedał i zagrał w serialu typu na Wspólnej to żenada
całkowita.Niestety do tej pory nie zagrał nic ambitnego zresztą trudno pewnych rzeczy oczekiwać
od aktora serialowego ;)

Kareivis

i tu się mylisz, widziałam gościa parokrotnie w teatrze i jestem zafascynowana kunsztem. W filmach go nie zatrudnią bo odbiega od obrazu przystojniaka amerykańskiego typu Zakościelny czy inni.

Mroczyna

No i co z tego że go widziałaś a widziałaś resztę aktorów ?Jednego czy drugiego widziałaś i już jesteś zafascynowana obejrzyj tak w teatrze ze 100 aktorów a dopiero potem się wypowiadaj.No ale powiedz jak można zagrać w takim dnie jak na wspólnej w serialu dla upośledzonych ludzi..

Kareivis

Nie jednego czy drugiego, akurat tutaj ze swoją riposta nie trafiłeś, bo akurat teatr odwiedzam 2-3x w miesiącu i widziałam niejednego, ocenianie kogoś, bo zagrał w tasiemcu jest mocno niesprawiedliwe, niestety aktor również musi sobie dorabiać. Wbrew pozorom aktorzy teatralni nie zarabiają kokosów, a niestety i spektakli jest mniej, teatry mają notorycznie problemy finansowe m.in. dramtyczny (w którym widziałam Drężka).
Faktycznie w tasiemcach się pokazać nie da zdolności, ale oceniać aktora teatralnego tylko i wyłącznie po tym co sie widziało w tv nie jest najlepszym pomysłem. Seriale nie są ich główną pracą, a jedynie dorabianiem...

Mroczyna

No nie wiem są aktorzy którzy grają w serialu od 10 lat a może nawet dłużej.Żaden szanujący się aktor nie zagra w serialu pokroju na wspólnej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones