PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613948}
6,6 249
ocen
6,6 10 1 249
Disciples III: Wskrzeszenie Hordy nieumarłych
powrót do forum gry Disciples III: Wskrzeszenie - Hordy nieumarłych

I wcale nie jestem malkontentem, po prostu czekałem na grę DISCIPLES III długo. Gdy dostałem podstawkę, zadziwiło mnie bardzo negatywnie zresztą to, że map jest jak na lekarstwo... nie ma czegoś takiego jak np. w Heroes V gdzie mapa jest generowana losowo co daje zawsze jakieś nowe światy, niespodzianki w scenariuszu.....
Poza tym, gra miała wiele błędów.... Po prostu studio które wyprodukowało grę, zrobiło ją po łebkach. Piękna grafika nie naprawi masy błędów....

A teraz mam przed oczami dodatek i co widzę? 1 Grywalną więcej frakcję.... znów ilość map jak na lekarstwo, brak możliwości gry Krasnoludami...
Oj zdecydowanie, poza grafiką rzecz jasna, część II-ga miała większą grywalność.

Jednym słowem Disciples III to produkt niedopracowany...o wielkim potencjale, wprowadzający dojrzałość w grach turowych z gatunku fantasy, ale stworzony przez niedojrzałych ludzi.... :/

użytkownik usunięty
khazad7_2

Mnie w tym dodatku akurat (poza tymi mankamentami o których piszesz) dobił brak pojedynczych scenariuszy, na których można by pograć Nieumarłymi. Przecierałem oczy ze zdumienia. Takiego absurdu nie widziałem nigdy jak żyję. W grze pod tytułem "Hordy Nieumarłych" nie mamy możliwości zagrać... Hordami Nieumarłych ;] Kuriozum prawda?

Generalnie w Disciples 3 da się pograć, aczkolwiek ogrom błędów, niedoróbek, jakichś dziwnych i niepotrzebnych rozwiązań i "nowinek", sprawia, że jest to tytuł do jednokrotnego zagrania i odstawienia na półkę. Niedoścignionym ideałem jest druga część. Do Disciplesów 2 wraca się często i z chęcią. Mam wrażenie że trzecia część była wypuszczona za szybko, bez porządnych pretestów. Widocznie programistom kończyły się pieniądze i czas.

ocenił(a) grę na 6

I widocznie nic ich nie nauczyło wypuszczenie podstawy Gry Disciples III a produkt który miał zniwelować błędy etc. a więc Hordy Nieumarłych okazał się klapą.
Nawet się nie spodziewam tego, że mógłby wyjść jeszcze dodatek z Krasnoludami który faktycznie byłby dopracowany. W zasadzie nie przewiduję by w ogóle dalej ciągnięto temat tej gry, zapewne studio sobie odpuściło. Chyba, że nie mam aktualnych informacji.
Mnie na 1 rzut oka gra zachwyciła, ale pograłem dosłownie 1 dzień, przeszedłem kampanie i odstawiłem na bok... to nie jest gra do której warto by było wracać.

Cóż... pozostaje liczyć, że być może kiedyś może inne studio projektowe wypuści kolejny dodatek do Disciples III i tym razem będzie wszystko OK.

khazad7_2

Dokładnie to mnie boli na co częściowo zwróciłeś uwagę . Disciples 2 było grą w którą grało się godzinami , ja sam przechodziłem niektóre kampanie po kilka razy aby chłonąć ten świat z super historią jaki oferowała 2 część .

To co pokazali developerzy w disciples 3 niestety mnie nie zachwyciło , pograłem kilka godzin i odstawiłem grę . Po co oni dali 3 kampanie nad którymi można spędzić po 30 godz. , przecież to się nudzi . Zamiast zrobić kampanie 5 rasami ( osobiście dodał bym jeszcze jakąś ) to zrobili takie piwo które z wierzchu jest słodkie a im dalej się jej pije tym bardziej nie smakuje ,wprawia w zanudzenie i aby czekałem aż się skończy . Osobiście nie przeszedłem nawet kampanii , ponieważ byłem przyzwyczajony do jednostek które pozostały niezmienne od czasów drugiej części , cały czas było zrób to , potem tamto i tak w koło Macieju . Zostało to poprawione w dodatku, ponieważ oferuje on misje poboczne co sprawia że czasami mogą się przyłączyć jakieś jednostki do naszego oddziału jednak 70 h kampania co prawda nie nudzi tak jak podstawka gdzie po 5 h już cisnąłem na siłę zwiędniętą historię ale można było to zrobić lepiej .

Nie zwracam uwagi na niedopracowanie bo do tego jestem przyzwyczajony że wiele gier jest niedopracowanych .
Po prostu boli mnie to że są tylko 4 rasy a główni bohaterowie często wprawiają w niesmak ( sallar ) .

A na koniec . Historia o tym że mortis jest zazdrosna o syrenę w której kocha się galean . BŁAGAM !!
Historia nawet fajna ale w ogóle nie w stylu disciples . W ogóle bez porównania w stosunku kampani hordami z drugiej części gdzie trzeba było zabić Utera .

khazad7_2

D3 może swojej poprzedniczce buty czyścić. Rosjanie nie sprostali wyzwaniu i mocno okaleczyli tę legendarną serię, jaką bez wątpienia jest Disciples. Honor "trójki" w jakimś stopniu ratuje niewydany niestety w Polsce tytuł Reincarnation, czyli Renaissance i Resurrection w takiej formie, w której, zdaniem niektórych, D3 winno być stworzone od początku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones